• info@evdenevenakliyatcirehberi.com
  • 0850 840 49 47 - 0538 514 14 96
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
266 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: mehmet esin
  • ADRES: menderes mahallesi 35435 sk no 30 akgün 7 ap kat 1 no 2
  • TELEFON: 0 (324) 359 4518
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Evden eve taşımacılık sektörü ile ilk tanışmamız 2000’li yılların başında oldu.

İlk olarak, bir araçla nakliye işine adım attık. Daha sonra, sermayemizi genişleterek, kadromuza yeni araçlar ekledik. Tabi ki müşterilerimizin de bize destek olması ve bizi tercih etmesi büyümemizdeki en büyük etken.

Şimdi ise, çok sayıda nakliye aracımız ve yük asansörlerimizle birlikte aynı anda bir çok yerde hizmet sağlayabilmeteyiz.

Tek bir nakliye aracı ile çıktığımız bu yolda yılmadan, sıkılmadan ve her türlü zorluğun üstesinden gelerek bu günlere geldik.

Bu günlere gelmemizde katkısı olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Esin Nakliyat, bir aile şirketidir ve tüm müşterilerimiz de bu ailenin bir parçasıdır.

Mersin evden eve nakliye iş ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tüm sermayemizle emrinize amadeyiz. An itibarı ile 4 adet yük asansörümüz ve 10 adet şehir içi ve şehirler arası nakliye aracımız ile kesintisiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Sizler de tüm bu hizmetlerden (sözleşme, sigorta, garanti ve uzman ekip) faydalanmak isterseniz, hem de rakiplerimize göre daha ekonomik fiyata, hemen bizimle iletişime geçiniz.

Esin Asansörlü Nakliyat.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.